
Акумуляторна ланцюгова міні пила безщіткова Procraft PKA42Li (без АКБ та ЗП)
3 270 ₴
- В наявності
- Код: 000016901
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова міні пила
Procraft PKA42Li
Акумуляторна ланцюгова міні пилка Procraft PKA-42Li використовується для пиляння деревини та пластику. Невеликі габарити та вага інструменту забезпечують просту та комфортну роботу, знижуючи навантаження на зап'ястя оператора. Інноваційне пиляльне полотно виключає вібрації, що також підвищує зручність і точність робіт.
Поставляється без акумулятора та без зарядного пристрою!
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун - для тривалого терміну служби
- Рукоятка з гумовими вставками - для кращого контролю за інструментом у роботі
- Невеликі габарити – для роботи в умовах обмеженого простору
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Максимальна кількість обертів: 4900 об / хв
- Довжина шини: 12" (30 см)
- Крок ланцюга: 3/8"
- Змащування ланцюга: автоматичне
- Механічне гальмо ланцюга: так
- Безключове натягування ланцюга: так
- Акумулятор у комплекті: ні
- Зарядний пристрій у комплекті: ні
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова міні пила
- Ланцюг (12")
- Шина (12")
- Ключ для заміни оснащення
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 300 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 4900 об/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 270 ₴









