Зарядний для акумуляторів
Rebiner RACH-20/1
Rebiner RACH-20/1
Імпульсний зарядний пристрій використовується для заряджання знімних акумуляторів напругою 20 В.
Технічні характеристики:
- Тип зарядного пристрою: імпульсний
- Тип акумуляторів, що заряджаються: Li-Ion
- Напруга акумуляторів, що заряджаються: 20 В
- Індикатор заряду: так
- Тип індикатора заряду: світлодіод
- Струм заряду: 2 А
- Кількість акумуляторів, що одночасно заряджаються: 1
- Захист від перегріву: так
- Захист від перезаряду: так
- Захист від перевантаження: так
- Колір: чорний
- Вага: 0.27 кг
- Габартні розміри (в упаковці): 145×100×60 мм
- Упаковка: картонна коробка
Комплектація:
- Зарядний пристрій
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | Захист від перегріву, Захист від перевантаження, Захист від перезаряду |
| Колір | Чорний |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В, 230 В |
| Напруга зарядки | 20 В |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 2 А |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Маса | 0.27 кг |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴







