
Акумуляторний заклепувальний пістолет Procraft PRG20 безщітковий (2 АКБ та ЗП) в кейсі
5 775 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000017623
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Акумуляторний пістолет для витяжних заклепок
Procraft PRG20
Procraft PRG20
Акумуляторний заклепувальний пістолет призначений для встановлення алюмінієвих, сталевих (в т.ч. нерж.) та мідних витяжних заклепок. Висока продуктивність та енергоефективність моделі забезпечується за рахунок наявності безщіткового двигуна. Прорезинена рукоятка, а також мала вага додадуть додаткового комфорту при роботі. Дана модель має підсвічування робочої зони.
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун забезпечує більшу потужність та ефективність, що дозволяє швидше та якісніше виконувати роботу
- Індикатор заряду акумулятора
- Контейнер для хвостовиків заклепок
- Прорезинена рукоятка для надійного хвату
- Li-Ion технологія без ефекту пам'яті та саморозряду
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора (в комплекті): 4 А / год
- Робочий хід: 25 мм
- Максимальне зусилля: 10000 Н
- Тип заклепок: витяжні (глухі)
- Матеріал заклепок: алюміній / сталь / нержавіюча сталь / мідь
- Розмір алюмінієвих заклепок: 2.4 - 6 мм
- Розмір заклепок з сталі та нержавіючої сталі: 2.4 - 5 мм
- Контейнер для відірваних стрижнів: так
- Підсвітка: так
Комплектація:
- Акумуляторний заклепувальник
- Акумулятор (2 шт)
- Зарядний пристрій
- Насадки (3 шт)
- Набір змінних кулачків
- Кейс
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Робочий хід | 25 мм |
| Розміри витяжних заклепок | 4.8 мм, 3.2 мм, 4.0 мм, 2.4 мм |
| Сила витягування | 10 кН |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 775 ₴









