
Ручна циркулярна пила 255 мм Procraft KR-3000 дискова пила
3 960 ₴
- В наявності
- Код: 000017779
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дискова пила
Procraft KR3000
Ключові особливості:
- Ергономічна рукоятка забезпечує комфортний та надійний хват
- Міцна алюмінієва підошва стійка до механічних пошкоджень
- Підходить для всіх видів теслярських робіт
- Блокування шпинделя - для швидкої заміни диска
Дискова пилка Procraft KR 3000 призначена для роботи з деревом, забезпечуючи ефективне та точне пиляння. Діаметр диска становить 255 мм, що дозволяє виконувати різання з максимальною глибиною 85 мм під кутом 90° та 65 мм під кутом 45°. Двигун забезпечує стабільну роботу з частотою обертання до 3500 оборотів за хвилину, що сприяє швидкому та якісному виконанню завдань. У комплекті поставляється диск, що дозволяє відразу розпочати роботу.
Технічні характеристики:
- Потужність: 3000 Вт
- Кількість обертів: 3500 об / хв
- Діаметр диску: 255 мм
- Кут нахилу підошви: 0° - 45°
- Глибина пропилу під кутом 45°: 65 мм
- Глибина пропилу під кутом 90°: 85 мм
- Захист від випадкового включення: так
- Підключення пилососа / пилозбірника: ні
- Швидкий доступ до щіток: так
- Можливість стаціонарного кріплення: ні
Комплектація:
- Дискова пила
- Диск
- Ключ
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальна глибина пропілу | 85 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 960 ₴





