
Акумуляторний шуруповерт Rebiner RAD-18BL DFR безщітковий в кейсі (2 АКБ)
1 915 ₴
- В наявності
- Код: 000017850
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шуруповерт акумуляторний
Rebiner RAD-18BL DFR
безщітковий
Акумуляторний безщітковий шуруповерт Rebiner RAD 18BL DFR - універсальний інструмент для професійних та побутових задач. Використовується для ефективного закручування та відкручування кріпильних елементів, свердління отворів у різних матеріалах. Високий крутний момент забезпечує максимально продуктивну роботу при виконанні складних завдань. Безщіткова технологія сприяє тривалішому часу роботи від акумулятора за рахунок високого ККД та гарантує збільшений термін служби інструменту.
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун - більший термін роботи інструменту
- Компактні розміри - легка робота у важкодоступних місцях
- Швидкозатискний патрон - для легкої заміни оснащення
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора (в комплекті): 1.5 А / год
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість обертів на 1 швидкості: 0 - 440 об / хв
- Кількість обертів на 2 швидкості: 0 - 1450 об / хв
- Кількість ступенів затягування: 21 + 1
- Максимальний крутний момент: 42 Нм
- Тип патрона: самозатискний, металевий
- Розмір оснастки, що затискається: 0.8 - 10 мм
- Максимальний діаметр свердління (дерево / бетон / метал): 20 / 13 / 10 мм
- Знімний патрон: так
- Підсвічування: так
- Реверс: так
- Гальмо двигуна: так
- Упаковка: пластиковий кейс
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт
- Акумулятор (2 шт)
- Зарядний пристрій
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 42 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 915 ₴









