-20%

Круг алмазний сегментний 230×3.0×22.23 мм Inter-VIS
435 ₴
348 ₴
- В наявності
- Код: 000013200
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний алмазний круг
230×3.0×22.23 мм Inter-VIS
Застосовується для різання керамічного граніту, твердої та м'якої керамічної плитки, а також плит із штучного та натурального твердого каменю.
Технологія виробництва: гаряче пресування.
Технічні характеристики:
- Вид диску: сегментний
- Тип диску: алмазний
- Діаметр: 230 мм
- Товщина: 3.0 мм
- Посадковий діаметр: 22.23 мм
- Висота алмазного шару: 15 мм
- Кількість сегментів: 16
- Тип різу: сухий (з охолоджуючою рідиною та без)
- Обробка матеріалу: камінь, бетон, плитка, граніт, кераміка, цегла, шифер, керамічна плитка, газобетон, керамограніт, мармур, піщаник, тротуарна плитка, ракушняк, штучний камінь
- Максимальна кількість обертів: 6600 об / хв
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Кількість сегментів | 16 |
| Матеріал кола | Алмаз, Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Тротуарна плитка, Граніт, Шифер, Газобетон, Штучний камінь, Мармур, Піщаник, Керамічна плитка, Камінь, Цегла, Кераміка, Керамограніт, Ракушняк, Бетон, Плитка |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴
