
Маска зварювальника хамелеон Kubis 06-01-2002
872,50 ₴
698 ₴
- В наявності
- Код: 000015988
Маска зварника Kubis 06-01-2002 хамелеон забезпечує постійний захист від випромінювань, захищає обличчя і шию від бризок металу. Завдяки спеціальній системі кріплення знижена втома шиї. При підйомі маски центр ваги переміщується на рівень голови зварника. Корпус зварювальної маски має зручну форму, що забезпечує постійний захист і комфорт всім областям голови і шиї.
- Автоматичний світлофільтр «Хамелеон» не вимагає додаткових налаштувань
- Еластична накладка на потилицю з рельєфними канавками для м'якої підтримки голови
- Додатковий ремінь на маківці дозволяє регулювати висоту посадки шолома, що забезпечує ідеальний розподіл ваги маски
- Тип світлофільтру: хамелеон
- Розмір оглядового вікна: 93 х 43 мм
- Розмір світлофільтру: 110 х 90 х 9 мм
- Матеріал: ударостійкий пластик
- Тип живлення: сонячна батарея / вбудований акумулятор
- Ступінь затемнення: 9 - 13 DIN
- Прозорий стан: 4 DIN
- Час спрацювання: 1/25000 сек
- Захист від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання: так
- Функція різки: так
- Режим самотестування: так
- Робоча температура: -5°С - +55°С
- Зварювальна маска
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 12 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Kubis в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kubis |
| Країна виробник | Китай |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення маски | Акумулятор, Фотоелемент |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 2 |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Можливість роботи з респіратором | Ні |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 93 мм |
| Ширина оглядового вікна | 43 мм |
- Ціна: 698 ₴




