
Алмазний диск 125×2.0×22.23 мм по керамограніту Procraft DR125
112 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 000017957
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний алмазний круг
125×2.0×22.23 мм Procraft DR-125
Застосовується для різання керамічного граніту, твердої та м'якої керамічної плитки, а також плит із штучного та натурального твердого каменю.
Технічні характеристики:
- Тип диску: алмазний
- Діаметр: 125 мм
- Товщина: 2.0 мм
- Посадковий діаметр: 22.23 мм
- Висота алмазного шару: 7 мм
- Тип різу: сухий
- Обробка матеріалу: камінь, бетон, плитка, граніт, кераміка, цегла, шифер, керамічна плитка, газобетон, керамограніт, мармур, піщаник, тротуарна плитка, ракушняк, штучний камінь
- Максимальна кількість обертів: 12250 об / хв
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз, Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Газобетон, Керамічна плитка, Тротуарна плитка, Граніт, Камінь, Цегла, Плитка, Ракушняк, Бетон, Піщаник, Оргскло, Пінобетон, Кераміка, Керамограніт, Штучний камінь, Мармур, Скло, Шифер |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 ₴


