
Шліфмашина ексцентрикова 125 мм, 240 Вт Procraft EX-240E
1 349 ₴
- Менше 5 од.
- Код: 000014045
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ексцентрикова шліфмашинка
Procraft EX240E
Шліфмашинка ексцентрикова Procraft EX240E використовується для зачистки, шліфування й полірування різних поверхонь з дерева, металу, пластику. Пилозбірник і можливість підключення пилососа дозволяють працювати в закритих приміщеннях і зменшує кількість пилу, що забезпечує зручність роботи. Регулятор швидкості дозволяє підібрати оптимальну кількість обертів для необхідного матеріалу. Система кріплення шліфувальних кругів за допомогою липучки забезпечує їх швидку і легку заміну.
Ключові особливості:
- Можливість підключення пилососа для більш ефективного видалення пилу
- М'який хід підошви по оброблюваній поверхні
- Кріплення шліфувальних дисків на липучці - для швидкої і безпечної зміни оснащення
- Вентиляційні отвори на корпусі сприяють охолодженню двигуна, оберігаючи від перегріву
Технічні характеристики:
- Потужність: 240 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Діаметр підошви: 125 мм
- Пилозбірник: так
- Можливість підключення до пилососа: так
- Регулювання обертів: так
- Кількість обертів: 6000 - 12000 об / хв
- Хід підошви: 2 мм
- Кількість отворів: 8
- Тип кріплення шліфувального паперу: липучка
- Довжина мережевого кабелю: 3 м
Комплектація:
- Ексцентрикова шліфмашинка Procraft EX240E
- Шліфувальний диск
- Пилозбірник
- Адаптер для пилососа
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴






