
Ексцентрикова шліфмашинка 125 мм, 450 Вт Procraft EX-850E
1 650 ₴
- В наявності
- Код: 000003642
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ексцентрикова шліфмашинка
Procraft EX-850E
Ключові особливості:
- Можливість підключення пилососа для більш ефективного видалення пилу
- М'який хід підошви по оброблюваній поверхні
- Кріплення шліфувальних дисків на липучці - для швидкої і безпечної зміни оснащення
- Вентиляційні отвори на корпусі сприяють охолодженню двигуна, оберігаючи від перегріву
Шліфмашинка ексцентрикова Procraft EX-850E використовується для зачистки, шліфування й полірування різних поверхонь з дерева, металу, пластику. Пилозбірник і можливість підключення пилососа дозволяють працювати в закритих приміщеннях і зменшує кількість пилу, що забезпечує зручність роботи. Регулятор швидкості дозволяє підібрати оптимальну кількість обертів для необхідного матеріалу. Система кріплення шліфувальних кругів за допомогою липучки забезпечує їх швидку і легку заміну.
Технічні характеристики:
- Потужність: 450 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Діаметр підошви: 125 мм
- Пилозбірник: так
- Можливість підключення до пилососа: так
- Регулювання оборотів: так
- Кількість оборотів: 7000 - 14000 об / хв
- Хід підошви: 2 мм
- Кількість отворів: 8
- Тип кріплення шліфувального паперу: липучка
Комплектація:
- Ексцентрикова шліфмашинка Procraft EX-850E
- Шліфувальний диск
- Пилозбірник
- Адаптер для пилососа
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Розмір ходу платформи | 2.5 мм |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴






