
Акумуляторна ланцюгова міні пила Procraft PKA44 безщіткова
1 575 ₴
- В наявності
- Код: 000016413
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова міні пила
Procraft PKA44
Акумуляторна ланцюгова міні пилка Procraft PKA44 використовується для пиляння деревини та пластику. Невеликі габарити та вага інструменту забезпечують просту та комфортну роботу, знижуючи навантаження на зап'ястя оператора. Інноваційне пиляльне полотно виключає вібрації, що також підвищує зручність і точність робіт.
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун - для тривалого терміну служби
- Рукоятка з гумовими вставками - для кращого контролю за інструментом у роботі
- Невеликі габарити – для роботи в умовах обмеженого простору
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Максимальна кількість обертів: 4600 об / хв
- Довжина шини: 6" (15 см), 8" (20 см)
- Крок ланцюга: 1/4"
- Змащування ланцюга: ручне
- Механічне гальмо ланцюга: ні
- Акумулятор у комплекті: так
- Зарядний пристрій у комплекті: так
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова міні пила
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
- Ланцюг (6", 8")
- Шина (6", 8")
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 200 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴









