Підставка домкратна механічна
MIOL 80-297
Регульовані підставки під машину MIOL 80-297 - пристосування для надійної фіксації і страховки автомобіля від падіння при проведенні шиномонтажних та ремонтних робіт. Вироби використовуються як автолюбителями, так і професіоналами на СТО і в шиномонтажних майстерень. Мала вага забезпечує легкість і зручність транспортування. Висота підхоплення регулюється за допомогою зубчастого підйомного механізму. Поставляється комплектом по 2 штуки.
Ключові особливості:
- 2 підставки в комплекті
- Висока якість виготовлення
- Невеликі габаритні розміри і мала вага
- Простота експлуатації
Технічні характеристики:
- Тип: підставка страхувальна
- Максимальна вантажопідйомність: 2 т
- Мінімальна робоча висота: 280 мм
- Максимальна робоча висота: 425 мм
- Матеріал корпусу: метал
Ми є офіційним дилером торгової марки MIOL в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 425 мм |
| Висота підхоплення | 280 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 508 ₴

