Точило електричне
Rebiner RGH-550
Точильний верстат Rebiner RGH-550 - призначений для заточування різних металевих предметів, а також побутових і професійних інструментів. Корпус виготовлено із високоякісного металу, що захищає двигун від пилу, води та механічних пошкоджень. На станині точила передбачені гумові ніжки для зручної та надійної фіксації на столі.
Ключові особливості:
- Гасіння вібрації за рахунок резинових амортизаторів
- Литі міцні деталі основних елементів
- Регульовані напрямні опори
- Низький рівень шуму при роботі
Технічні характеристики:
- Потужність: 150 Вт
- Тип двигуна: асинхронний
- Діаметр диска: 150 мм
- Посадковий діаметр: 32 мм
- Товщина диску: 16 мм
- Кількість обертів: 2950 об / хв
Комплектація:
- Точильний верстат Rebiner RGH-550
- Захисне скло з кріпленням (2 шт)
- Комплект перехідників
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 0.15 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Товщина диска | 16 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴










