Електрорубанок
Rebiner RPE-1250
Рубанок електричний Rebiner RPE-1250 - інструмент, який призначений для стругання пиломатеріалів з деревини. Плавне регулювання глибини стругання здійснюється шляхом повороту передньої рукоятки. Корпус інструменту оснащений вентиляційними отворами, завдяки яким двигун захищений від перегріву. Завдяки продуманій конструкції, може виконувати наступні функції: стругання плоскій поверхні, стругання матеріалів під кутом 0°-45° (із застосуванням спеціальної лінійки), прорізання пазів і зняття фасок. Регулятор глибини стругання суміщений з рукояткою для більш зручного управління.
Ключові особливості:
- Захист від випадкового включення
- Подвійна ізоляція двигуна для безпечної експлуатації
- Фіксування кнопки пуск для тривалого виконання робочих операцій
Технічні характеристики:
- Потужність: 660 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Регулювання глибини стругання: так
- Максимальна кількість обертів: 15000 об / хв
- Максимальна ширина стругання в один прохід: 82 мм
- Максимальна глибина стругання в один прохід: 3 мм
- Підключення пилозбірника / пилососа: ні
- Можливість стаціонарного кріплення: ні
- Вибірка чверті: так
Комплектація:
- Електрорубанок Rebiner RPE-1250
- Паралельний упор з лінійкою
- Додатковий комплект ножів
- Ремінь
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Споживана потужність | 660 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Підставка для стаціонарної установки | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Регулювання глибини стругання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴

