Електричний фарбопульт Rebiner RSE-650 служить для розпилення фарб, лаків та інших розчинних матеріалів. Сучасна технологія нанесення виключає витрати на витратні матеріали, зменшує витрату та запобігає утворенню патьоків. Можливість регулювання витрати дозволяє використовувати матеріали різної в'язкості для нанесення будь-яких лаків або фарб. Продумана конструкція знижує навантаження на руки оператора під час тривалих робіт.
- Високий відсоток перенесення ЛФМ на поверхню, що фарбується
- Регулювання подачі матеріалу та положення струменя
- Напівпрозорий бачок - для контролю рівня матеріалу, що наноситься
- Потужність: 350 Вт
- Матеріал бака: пластик
- Об'єм бака: 800 мл
- Продуктивність: 640 мл / хв
- Максимальна кількість обертів: 30000 об / хв
- Принцип роботи: повітряний
- Діаметр сопла: 1.5, 1.8 мм
- Тиск: 0.1 кг / куб.см
- Довжина мережевого кабелю: 2 м
- Вага: 1.6 кг
Для максимально ефективного нанесення різних фарб або лаків необхідно підібрати їхню правильну консистенцію. Чашку для визначення густоти фарби (поставляється разом з фарбопультом) необхідно наповнити фарбувальним матеріалом засікти час, який йтиме на повне спорожнення чашки. Нижче наведена таблиця з часом для різних фарб.
| Тип фарби | Приблизний час |
| Фарби для пластику та латексні фарби | 24 - 28 сек |
| Фарби на водній основі | 18 - 22 сек |
| Грунтовка | 24 - 28 сек |
| Лаки | 20 - 25 сек |
| Фарби на масляній основі | 18 - 22 сек |
| Емалеві фарби | 18 - 22 сек |
| Алюмінієві фарби | 22 - 25 сек |
| Автомобільні фарби | 25 - 35 сек |
| Герметики для дерева | 28 - 35 сек |
- Фарбопульт Rebiner RSE-650
- 2 сопла (1.5, 1.8 мм)
- Чашка для вимірювання в'язкості фарби
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні.
*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 480 ₴






