-20%

Ручна таль ланцюгова лебідка 2 т, 2.5 м Rangers RS-4061
1 935 ₴
1 548 ₴
- В наявності
- Код: 000016962
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюгова ручна лебідка
Rangers RS-4061
Ланцюгова ручна лебідка Rangers RS-4061 оснащується безаварійним механізмом, що забезпечує безпеку в роботі. Пристрій витримує вантаж масою до 2 тонн, що дозволяє підвішувати двигуни автомобілів та інші вузли і агрегати значну вагу. Лебідка повністю відповідає європейським стандартам безпеки.
Ключові особливості:
- Довгий термін служби ланцюгової лебідки Rangers RS-4061
- Якісне виконання;
- Простота застосування;
Відповідність моделі вимогам європейських директив в області безпеки.
Технічні характеристики:
- Вага: 9.5 кг
- Висота підйому: 2.5 м
- Вантажопідйомність: 2000 кг
- Тип обладнання: таль
- Сила підйому при максимальному навантаженні: 330 Н
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 2.5 м |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Таль |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 169 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 548 ₴





