Шуруповерт акумуляторний
Procraft PA18Li BL
безщітковий
Акумуляторний безщітковий шуруповерт Procraft PA-18LiBL універсальний інструмент для професійних та побутових задач. Використовується для ефективного закручування та відкручування кріпильних елементів, свердління отворів у різних матеріалах. Високий крутний момент забезпечує максимально продуктивну роботу при виконанні складних завдань. Безщіткова технологія сприяє тривалішому часу роботи від акумулятора за рахунок високого ККД та гарантує збільшений термін служби інструменту.
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун - більший термін роботи інструменту
- Компактні розміри - легка робота у важкодоступних місцях
- Швидкозатискний патрон - для легкої заміни оснащення
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора: 2 А / год
- Сумісність з акумуляторами: 2, 4, 8 А/год
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість обертів на 1 швидкості: 0 - 450 об / хв
- Кількість обертів на 2 швидкості: 0 - 1475 об / хв
- Кількість ступенів затягування: 20 + 1
- Максимальний крутний момент: 38 Нм
- Тип патрона: самозатискний
- Розмір оснастки, що затискається: 0.8 - 10 мм
- Знімний патрон: ні
- Підсвічування: так
- Реверс: так
- Ударний режим: ні
- Гальмо двигуна: так
- Вага: 1.5 кг (з акумулятором 2 А/год)
- Упаковка: картонна коробка
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
- Біта
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальна кількість обертів | 1475 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Гальмо двигуна | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Функція міксер | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴








