
Гайковерт пневматичний (1/2", 596 Нм, 7000 об/мин) MIOL 81-630 професійний ударний
2 288 ₴
- Менше 5 од.
- Код: 000005149
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневматичний гайковерт
MIOL 81-630
Пневмогайковерт з регулюванням крутного моменту MIOL 81-630 використовується при роботі в ремонтних майстернях, автосервісах, виробничих цехах, при виконанні слюсарно-монтажних робіт з кріпленням різного профілю. Подвійний ударний механізм у поєднанні з великим крутним моментом забезпечують відмінну продуктивність. Ціліснометалічний корпус гайковерта надійно захищає внутрішні вузли від пошкоджень.
Ключові особливості гайковерта пневматичного:
- Ступінь затягування болтів контролюється регулятором
- Корпус інструменту відрізняється підвищеною міцністю і стійкістю до механічних пошкоджень
- Низький рівень шуму і вібрації
Технічні характеристики пневмо гайковерта:
- Тип патрона: квадрат з фрикційним кільцем
- Розмір патрона: 1/2"
- Максимальний крутний момент: 596 Нм
- Регулювання моменту затягування: так
- Максимальна кількість обертів: 7000 об / хв
- Витрата повітря: 204 л / хв
- Реверс: так
Комплектація:
- Гайковерт пневматичний MIOL 81-630
- Приєднувальний штуцер
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 12 міс
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.8 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальний крутний момент | 596 H*m |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Перехідний штуцер | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 288 ₴





