Шабельна пила
Procraft PSS1900
Шабельна пила Procraft PSS-1900 застосовується для різання деревини, фанери, металевого профілю, пластмаси, твердих будівельний матеріалів. Забезпечує швидкий і якісний розпил. Безключовий патрон дає можливість зробити швидку заміну оснащення. Завдяки регульованій частоті ходів можна підібрати оптимальний робочий режим для кожного матеріалу.
Ключові особливості:
- Ударостійкий корпус
- Безключова заміна оснащення
- Можливість фігурного пиляння матеріалу
- Кнопка фіксації пуску для тривалої роботи
Технічні характеристики:
- Потужність: 900 Вт
- Кількість обертів: 0 - 2800 об / хв
- Регулювання обертів: так
- Підсвітка робочої зони: ні
- Кріплення полотен: універсальне
- Маятниковий хід: ні
- Довжина ходу пилки: 20 мм
- Максимальна ріжуча здатність (дерево): 150 мм
- Поворотна рукоятка: ні
- Плавний пуск: ні
- Безключова заміна оснащення: так
Комплектація:
- Шабельна пила
- Пильне полотно 2 шт (дерево, метал)
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴








