для авто акумуляторів
Narva NBC-50
Зарядний пристрій використовується для заряджання в автоматичному режимі акумуляторних батарей всіх типів з напругою 12 В або 24 В, та максимальною ємністю 400 А/г. Режим роботи зарядного пристрою та параметри заряду відображаються на дисплеї у передній частині корпусу пристрою. Автоматичний режим роботи звільняє майстра від постійної присутності. Компактний ЗП для АКБ здатне забезпечити повне заряджання акумулятора в максимально безпечному режимі. Прилад оснащений 3-х ступеневим режимом заряджання: перша частина зарядки йде при постійному струмі до 80% відновлення акумуляторної батареї; другий етап проходить при постійній напрузі до 100% зарядки; третій етап підтримує 100% рівень заряду, після чого акумулятор готовий до використання. Міцний сталевий корпус захищає внутрішні механізми від механічного чи фізичного впливу. Металевий сплав не піддається деформації, добре витримує зміну вологості та температури навколишнього повітря. Зарядний пристрій має цілий перелік захисту від перегріву та перевантаження, захист від короткого замикання не дасть вивести прилад з ладу. Високий клас захисту Р21 забезпечує збереження пристрою від крапель води, що падають, і від проникнення всередину сторонніх частинок. Надійна ізоляція гарантує безпеку майстра від удару струмом.
- Захист від перегріву та перевантаження
- Два режими заряду
- Можливість заряджання АКБ без відключення та зняття з авто
- Захист від неправильного підключення (переполюсування)
- Потужність: 400 Вт
- Напруга заряду: 12 В, 24 В
- Номінальний струм заряду: 25 А
- Максимальний струм заряду: 40 А
- Мінімальна ємність акумулятора: 20 А / год
- Максимальна ємність акумулятора: 400 А / год
- Захист від перегріву: так
- Захист від неправильного підключення: так
- Ручка для переносу: так
- Зарядний пристрій
- Комплект запобіжників
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 24 місяців
Ми є офіційним дилером торгової марки Narva в Україні.
*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | Захист від перегріву, Захист від короткого замикання, Захист від переполюсовки, Захист від перевантаження |
| Колір | Чорний |
| Напруга живильної мережі | 220 В, 230 В |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Наявність амперметра | Так |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Ручка для перенесення | Так |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 40 А |
- Ціна: 2 435 ₴

