Акумуляторна ланцюгова міні пила
Procraft PKA 32Li
Акумуляторна ланцюгова міні пилка Procraft PKA32Li використовується для пиляння деревини та пластику. Невеликі габарити та вага інструменту забезпечують просту та комфортну роботу, знижуючи навантаження на зап'ястя оператора. Інноваційне пиляльне полотно виключає вібрації, що також підвищує зручність і точність робіт.
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун - для тривалого терміну служби
- Рукоятка з гумовими вставками - для кращого контролю за інструментом у роботі
- Невеликі габарити – для роботи в умовах обмеженого простору
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора: 4 А / год
- Максимальна кількість обертів: 4700 об / хв
- Довжина шини: 6" (15 см), 8" (20 см)
- Крок ланцюга: 1/4"
- Швидкість ланцюга: 7 м / с
- Змащування ланцюга: автоматичне
- Механічне гальмо ланцюга: ні
- Акумулятор у комплекті: так
- Зарядний пристрій у комплекті: так
- Сумісність з акумуляторами: серія Procraft F20 (2, 4, 8 А / год)
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова міні пила
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
- Ланцюг (6", 8")
- Шина (6", 8")
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 200 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 4700 об/хв |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 7 м/сек |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴










