
Стрічкова шліфувальна машина 533×76 мм Rebiner RBS-1550
2 350 ₴
- В наявності
- Код: 000009046
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічкова шліфмашинка
Rebiner RBS-1550
Стрічкова шліфувальна машина Rebiner RBS-1550 використовується для обробки деревини, металу і пластмас. Направляючий ролик зроблений з алюмінієвого сплаву, стійкого до пошкоджень і дії високих температур. Завдяки невеликому діаметру переднього ролика забезпечується зручна робота в важкодоступних місцях. Дві струбцини (поставляються в комплекті) дають можливість стаціонарної установки шліфувальної машинки.
Ключові особливості:
- Блокування кнопки включення для безперервної роботи
- Відкидний захисний кожух полегшує роботу в важкодоступних місцях
- Струбцини для стаціонарної роботи
- Легкий доступ до щіток для їх самостійної заміни
Технічні характеристики:
- Потужність 1010 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Ширина стрічки: 76 мм
- Довжина стрічки: 533 мм
- Блокування кнопки включення: так
- Струбцина в комплекті: так (2 шт)
- Регулювання обертів: так
- Швидкість стрічки: 120 - 260 м / хв
- Пилозбірник: так
- Можливість підключення пилососа: так
Комплектація:
- Стрічкова шліфмашина Rebiner RBS-1550
- Пилозбірник
- Шліфувальна стрічка
- 2 струбцини
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота коливання платформи | 380 кол/хв |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴








