Акумуляторний кромковий фрезер
Procraft POB20
Procraft POB20
Фрезер акумуляторний безщітковий використовується для фрезерування пазів та обробки кромок дерев'яних виробів. Легке ступінчасте регулювання обертів дозволяє вирішувати різні завдання. Для зручності експлуатації інструмент оснащений функцією підтримки обертів під навантаженням та функцією плавного пуску, що дозволяє уникнути поштовхів та ривків під час запуску.
Поставляється без акумулятора та без зарядного пристрою!
Ключові особливості:
- Плавний пуск для уникнення ривків під час запуску
- Безщітковий двигун - довговічний, що не потребує додаткового обслуговування
- Просте управління
Технічні характеристики:
- Тип: кромковий (окантувальний)
- Тип двигуна: безщітковий
- Напруга: 20 В
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Сумісність з акумуляторами: серія Procraft F20 (2, 4, 8 А / год)
- Робочий хід фрези: 60 мм
- Діаметр цанги: 6 мм
- Регулювання обертів: так (плавна)
- Максимальна кількість обертів: 29000 об / хв
- Плавний пуск: так
- Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням: так
- Вага: 2.2 кг
Комплектація:
- Фрезер
- Паралельний упор
- Кромочна база
- Ключ (2 шт)
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 29000 об/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 075 ₴








