
Фекальний насос 15 куб.м/год, 550 Вт Rebiner RWP-2450S з поплавком (для брудної води)
2 760 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000009388
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Насос фекальний
Rebiner RWP-2450S з поплавком (для брудної води)
Насос фекальний Rebiner RWP-2450S використовується для викачування дренажних, стічних, а також фекальних вод з вмістом твердих частинок діаметром до 35 мм. Дану модель застосовують для подачі у водойму, осушення затоплених приміщень, викачування води з басейнів, затоплених підвалів, колодязів. Забір води проводиться через отвори в нижній частині насоса. Для зручного транспортування оснащений переносною ручкою. Поплавковий вимикач дозволяє запобігти перегріву насоса при зниженні рівня води.
Ключові особливості:
- Висока потужність двигуна
- Термозахист обмотки статора - для підвищення терміну служби
- Ударостійкий корпус
- Поплавковий вимикач
- Захист від перевантаження
- Ступінь захисту IP68
Технічні характеристики:
- Потужність: 550 Вт
- Тип насосу: дренажний
- Двигун: асинхронний, закритого типу
- Термозахист: так
- Призначення: для брудної води / для чистої води
- Матеріал корпусу: чавун
- Максимальний напір води: 8 м
- Максимальна глибина занурення: 5 м
- Продуктивність: 15 куб.м / год
- Діаметр штуцера: 2" [50 мм]
- Подрібнювач: ні
- Поплавок: так
- Вага: 10 кг
Комплектація:
- Насос Rebiner RWP-2450S
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні.
*
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 8 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Ріжуча насадка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴






