Компресор одноциліндровий
Procraft 24 л
Ключові особливості:
- Ресивер має товсті стінки та виготовлений відповідно до європейських стандартів
- Мідні трубки гарантують ефективне відведення тепла, підвищуючи ККД компресора
- Два манометри дозволяють контролювати тиск на вході та на виході під час роботи компресора
Поршневий масляний компресор Procraft AC-24 використовується спільно з пістолетами для продування, фарборозпилювачами, пневмогайковертами, пістолетами для підкачування шин та іншими інструментами пневматичного типу. Для безпечної роботи двигун закритий спеціальним кожухом. Для зручності переміщення робочим майданчиком компресор оснащений колесами.
Технічні характеристики:
- Напруга: 220 В
- Потужність: 1200 Вт
- Робочий тиск: 8 бар
- Кількість обертів: 2850 об / хв
- Тип компресора: поршневий коаксіальний (прямий привід)
- Тип змащування: масляний
- Система охолодження циліндрів: повітряна
- Діаметр з'єднання: 1/4"
- Об'єм ресивера: 24 л
- Продуктивність: 206 л / хв
- Кількість манометрів: 2
- Регулювання тиску: так
- Кількість циліндрів: 1
- Форм-фактор: пересувний
- Транспортувальні колеса: 2 шт
- Вага (в упаковці): 22 кг
- Тип упаковки: картонна коробка
Комплектація:
- Компресор
- Транспортувальні колеса: 2 шт
- Резиновий упор
- Сапун
- Повітряний фільтр
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Повітряний фільтр | Так |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 920 ₴










