Подрібнювач корму
"Витебск ВК-3750"
Кормоподрібнювач "Витебск ВК-3750" призначений для отримання якісного корму. Використовується для подрібнення ячменю, пшениці та іншого зерна, а також підходить для коренеплодів та стеблового корму.
Регулювання помелу проводиться за рахунок змінних сит різного діаметру, що входять до комплекту зернодробилки. У конструкції передбачена широка вирва для комфортного завантаження зерна та окрема для кукурудзяних качанів.
Ключові особливості:
- Асинхронний безщітковий двигун
- Простота експлуатації
- Висока продуктивність
- Змінні сита для різного помолу
- Спеціальний патрубок для кукурудзяних качанів
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: електричний, безщітковий
- Потужність: 1100 Вт
- Тип подрібнювача: молотковий
- Максимальна кількість обертів: 2850 об / хв
- Матеріал корпусу: метал
- Об'єм бункера: 5 л
- Матеріал бункера: метал
- Продуктивність: 240 кг / год
- Діаметр отворів сита: 3 мм, 4 мм (2 шт), 5 мм, 6 мм
- Ступінь захисту: IP54
- Вага в упаковці: 18.6 кг
- Габарити упаковки: 350 х 350 х 300 мм
Комплектація:
- Кормоподрібнювач
- Завантажувальний бункер
- Регулювальна заслінка для подачі зерна
- 5 змінних сит (одне встановлене)
- Комплект кріплень
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 12 міс
*
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм приймального бункера | 5 л |
| Потужність двигуна | 1.1 кВт |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Стебловий корм, Кукурудзяні качани |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.6 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 997,50 ₴










