Переносний обігрівач 9 кВт
на дизельному паливі
Master Polska
на дизельному паливі
Master Polska
Дизельний обігрівач Master Polska застосовується для обігріву приміщень, транспорту, гаражів та підтримання заданої температури. Може працювати як від звичайної розетки 220 так і від автомобільного акумулятора 12 В, що значно розширює область його використання. Поставляється з пультом дистанційного керування для зручності роботи.
Ключові особливості:
- Автоматичний запуск та вимкнення: в обігрівачі присутня функція автоматичного включення та вимикання, що дозволяє прогріти приміщення для забезпечення зручних умов роботи
- Автоматичний режим з контролем температури навколишнього середовища: наприклад, цільова температура встановлюється на 10°C, а коли вона досягає температури 9°C, нагрівач сповільнить зростання температури для повільного досягнення цільової температури. щоб обігрівач не вмикався і не вимикався
- Дистанційне керування: обігрівач оснащений пультом дистанційного керування (із захистом від випадкового натискання кнопок), що дозволяє включати / вимикати його та змінювати потужність нагріву
- Закрита камера згоряння: покращений захист від вихлопних газів, що дозволяє використовувати обігрівач у приміщеннях, транспортних засобах, фургонах
Технічні характеристики:
- Джерело живлення: 220 В / 12 В
- Потужність обігріву: 9000 Вт
- Тип палива: дизельне
- Нип нагрівального елементу: керамічний
- Матеріал корпусу: метал
- Тип встановлення: підлоговий
- Таймер включення: так
- Регулювання подачі палива: так
- Об'єм паливного баку: 5 л
- Витрата палива: 0.1 - 0.35 л / год
- Максимальна температура нагріву: 180°С
- Кількість режимів роботи: 2
- Габарити: 41 × 25 × 31 см
- Вага: 9.6 кг
Комплектація:
- Автономний обігрівач
- Повітряний фільтр
- Випускна труба гарячого повітря
- Вихлопна труба камери згоряння
- Впускний патрубок камери згоряння
- Глушник
- Пульт дистанційного екрування
- Мережевий кабель 220 В
- Комплект кріпильних елементів
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 12 міс
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Пульт дистанційного керування, Терморегулятор |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваного палива | дизельне паливо (солярка) |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Рідкопаливний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Так |
| Дисплей | Так |
| Коліщата | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.6 кг |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Технічні характеристики | |
| Витрата палива | 0.35 л/год |
| Максимальна температура нагріву | 180 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Потужність обігріву | 9000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 622,50 ₴





