
Зварювальний напівавтомат SMAW/MIG/MAG/MMA Procraft SPI-400 Industrial
9 870 ₴
- В наявності
- Код: 000016093
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальний напівавтомат
Procraft SPI400
Ключові особливості:
- Універсальність напівавтомата дозволяє проводити будь-яке зварювання
- Високопродуктивний вентилятор охолодження з захистом від перегріву
- Функції Anti-Stick і Hotstart
- Два режими роботи: MIG / MAG, MMA
- Плавне регулювання сили струму
Зварювальний напівавтомат Procraft SPI-400 - професійний апарат, призначений для зварювання за допомогою зварювального пальника, присутня можливість дугового зварювання. Пристрій забезпечує міцне з'єднання металевих конструкцій, в тому числі алюмінієвих. Регулювання подачі дроту дозволяє вибирати товщину зварюваного шва. Дисплей відображає технічні дані для зручності роботи. Два регулятори дозволяють вибрати оптимальний струм для різних видів зварювання. Зварювальний євро рукав і посилена система охолодження апарату гарантують довгий термін експлуатації і продуктивну, безперебійну роботу.
Технічні характеристики:
- Напруга: 220 В - 240 В
- Мінімальний зварювальний струм: 20 А
- Максимальний зварювальний струм: 200 А
- Потужність: 7100 Вт
- Діаметр електродів: 2 - 5 мм
- Діаметр зварювального дроту: 0.6 - 1 мм
- Режим роботи: MIG / MMA
- Режим зварювання: з газом / без газу
- Роз'єм рукава: євро
- Довжина кабелю з тримачем електродів: 2.8 м
- Довжина кабелю з защимом маси: 2.2 м
- Довжина мережевого кабелю: 3 м
- Швидкість подачі дроту: 2.5 - 12 м / хв
- Тип охолодження пальника: повітряне
- Кількість роликів, що подають: 2
- Матеріал роликів: метал
- Зварювання алюмінію: так
- Клас товару: професійний
- Максимальний діаметр котушки з дротом: 200 мм
- Клас захисту: IP21S
- ККД: 85%
- Вага: 15 кг
Комплектація:
- Зварювальний напівавтомат
- Кабель із затискачем маси
- Кабель із чотирипозиційним тримачем електродів
- Зварювальний єврорукав
- Ключ
- Додаткові сопла для дроту (2 шт)
- Щітка-молоток
- Зварювальна маска
- Зварювальний дріт (0.8 мм, 5 кг, обміднена)
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 12 м/хв |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 2.5 м/хв |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 7.1 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 870 ₴








