Акумуляторна ланцюгова пила
Rebiner RCS-40Li

Ключові особливості:
- Велика ємність батареї 4.0 А / рік дозволяє виконати великий обсяг роботи без підзарядки
- Акумулятор обладнаний індикатором рівня заряду
- Функція автоматичного змащення ланцюга збільшує термін служби пристрою
- Натяжка ланцюга здійснюється без використання ключа
- Модель оснащена плавним пуском
Безщіткова акумуляторна ланцюгова пилка Rebiner RCS-40Li використовується для валки дерев, розпилювання колод, видалення сучків із поваленого дерева, розпилу різних заготовок. Працює на літій-іонному акумуляторі напругою 40 В. Покращена система автоматичного змащення шини та ланцюга запобігає перегріванню, що суттєво збільшує термін служби пиляльної гарнітури. Одного заряду акумулятора вистачає на 50 хвилин безперервної роботи. Високу якість розпилу забезпечує пильний ланцюг Oregon.
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип охолодження двигуна: повітряне
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 40 В
- Ємність акумулятора: 4 А / год
- Плавний пуск: так
- Антивібраційна система: так
- Максимальна кількість обертів: 5500 об / хв
- Довжина шини: 350 мм (14")
- Крок ланцюга: 3/8"
- Кількість ланок ланцюга: 52
- Автоматичне змащування ланцюга: так
- Об'єм масляного баку: 150 мл
- Приблизний час заряджання акумулятора: 90 - 120 хв
- Механічне гальмо ланцюга: так
- Акумулятор в комплекті: так
- Зарядний пристрій в комплекті: так
- Вага: 4.7 кг
Комплектація:
- Акумуляторна пила
- Шина
- Ланцюг
- Акумулятор 40 В
- Зарядний пристрій
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 5500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 90 хв |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 700 ₴










