
Піч-буржуйка сталь 4 мм для обігріву з варильною поверхнею 62×46×46 см
11 185 ₴
8 948 ₴
- В наявності
- Код: 000014009
сталь 4 мм
Піч-буржуйка з варильною поверхнею на твердому паливі. Виготовляється з листової сталі товщиною 4 мм. Обладнано поворотною заслінкою-шибером, що регулює тягу. Повертаючи ручку шибера можна збільшувати або зменшувати перетин димового каналу, і цим регулювати інтенсивність горіння в топці. Модель обладнана зручною конфоркою для приготування їжі або підігріву води. Зольна коробка дозволяє легко та швидко очистити піч від попелу та залишків продуктів горіння. Використовується для швидкого обігріву приміщень площею до 35 кв.м, опалення землянки, бліндажу, а також дачі, будинку, гаража або складу. Зольний ящик обладнаний заслінкою, яка дозволяє регулювати подачу повітря у камеру згоряння.
Власники приватних будинків та котеджів найчастіше дбають про питання альтернативного джерела тепла. Якщо для дачі такий агрегат буде основним джерелом обігріву, то для будинку зазвичай є резервним.
- Можливість приготування та розігріву їжї
- Ящик для збору попелу
- Покриття термостійкою фарбою
- Велика площа обігріву
- Установка: підлогова
- Тип: фронтальний
- Матеріал пічки: листова сталь 4 мм
- Паливо: дрова, пелети, брикети, кора
- Вихід димоходу: верхній
- Зовнішній діаметр димоходу: 108 мм
- Камера подвійного згоряння: так
- Об'єм камери згоряння: 45 л
- Виносна топка: ні
- Діаметр варильної поверхні: 155 мм
- Колір: чорний
- Скло на дверці: ні
- Габаритні розміри пічки з врахуванням рукояток, ніжок та димоходу: 460 × 460 × 620 мм
- Габаритні розміри пічки: 460 × 300 × 620 мм
- Вага: 46 кг
- Розміри дверки: 250 × 200 мм
- Зольник: так
- Шибер: так
- Ручки для переносу: так
- Ніжки: незнімні
- Висота ніжок: 60 мм
**Орієнтовна вартість доставки Новою Поштою: 380 грн
*
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Виносна топка | Ні |
| Матеріал топки | Сталь |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Площа обігріву | 35 кв.м |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Кора, Брикети, Пелети |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Об'єм камери згоряння | 45 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 8 948 ₴








