Генератор бензиновий 3 кВт
Procraft GP35
Бензиновий генератор Procraft GP35 потужністю 3 кВт для освітлення невеликого приватного будинку, а також одночасного підключення декількох електроприладів залежно від пускової потужності, підходить для побутового та комерційного використання.
Безпека під час роботи забезпечує клема для підключення заземлення, встановлена на корпусі. Міні генератор оснащений розеткою на 220 В и на 12 В. Всі елементи в генераторі для дому знаходяться в зручному компонуванні для легкого доступу при обслуговуванні.
Клеми постійного струму (12 В/8,3 А) дозволяють заряджати автомобільні акумулятори. При зарядженні забороняється використовувати розетку на 220V.
Ключові особливості:
- Легкий запуск навіть в холодних умовах роботи
- Економна витрата палива і великий об'єм паливного бака дозволяють генератору працювати тривалий час без дозаправки
- Система захисту від ураження електричним струмом чи перевищення допустимого навантаження
- Система захисного відключення при зниженому рівні масла
- Верхнє розташування клапанів двигуна внутрішнього згоряння (OHV) дозволяє контролювати рівень масла і значно підвищує термін служби генератора
- Зручна компоновка елементів для легкого доступу при обслуговуванні
- Кришка масляного баку з щупом для контролю рівня мастила
- Невелика вага та габарити забезпечують легке транспортування генератора електрики
Технічні характеристики:
- Тип запуску: ручний стартер
- Номінальна потужність: 2800 Вт
- Максимальна потужність: 3000 Вт
- Робоча потужність: 2800 Вт
- Кількість фаз: однофазний
- Об'єм паливного бака: 15 л
- Об'єм масла в картері: 0.65 л
- Цифровий дисплей: так
- Вихідна напруга: 220-240 В
- Кількість розеток 220 В: 2 шт
- Напруга постійного струму: 12 В/8.3 А
- Тип палива: бензин А-92 + масло для чотиритактних двигунів
- Альтернатор: синхронний
- Тип двигуна: одноциліндровий чотиритактний (ліцензія Honda) OHV
- Показник рівня палива: так
- Охолодження двигуна: повітряне
- Розмір: 620 x 450 x 450 мм
- Вага: 45 кг
- Рівень шуму: 69 dB
- Ступінь захисту: IP23M
- Форм-фактор: пересувний
Комплектація:
- Бензиновий електрогенератор Procraft GP35
- Електрична вилка 2 шт
- Свічний ключ
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Ні |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.65 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 350 ₴



