Електросамокат для дорослих з потужністю 350 Вт - сучасний та зручний засіб пересування. Створений з урахуванням високих стандартів якості цей електросамокат забезпечує оптимальну швидкість, маневреність і тривалий термін служби. Його легка, але міцна конструкція гарантує надійність та мультимодальність використання, чи то на міських вулицях, чи в парках.
Завдяки потужному мотору в 350 Вт, електросамокат здатний розвивати достатню швидкість для динамічної та безпечної поїздки, що робить його ідеальним як для щоденних поїздок на роботу чи навчання, так і для активного відпочинку та розваг.
Вбудована система захисту акумулятора та зручна система заряду роблять цей електросамокат практичним та економічним варіантом. Управління інтуїтивно зрозуміле, що дозволяє легко освоїти електричний самокат навіть тим, хто раніше не мав такого досвіду.
- Потужність: 350 Вт
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 36 В
- Ємність акумулятора: 10.4 А / год
- Номінальний струм заряду: 1.5 А
- Номінальна напруга заряду: 42 В
- Час заряду акумулятора: 8 год
- Максимальний кут підйому: 12°
- Діаметр коліс (переднє / заднє): 8.5" (216 мм)
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав
- Пробіг на одному заряду: 36 км
- Кількість швидкісних режимів: 4
- Швидкість руху: 3 / 6 / 15 / 25 км / год
- Підніжка: так
- Привід: передній
- Амортизація: передня
- Тип гальм: дискові (задні)
- Складна конструкція: так
- Інтелектуальна система BMS: захист від перегріву / захист від перезаряду / захист від зниженої напруги
- З сидінням: ні
- Вікова категорія: дорослі
- Габарити в складеному вигляді:1190 × 480 × 500 мм
- Габарити в розкладеному вигляді: 1190 × 480 × 1120 мм
- Вага: 15 кг
- Електросамокат
- Зарядний пристрій
- Шестигранні ключі
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 12 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 10400 мА/год |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистанція пробігу | 36 км |
| Діаметр колеса | 216 мм |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1190×480×1120 |
| Розмір у складеному вигляді | 1190×480×500 |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Час зарядки | 8 годин |
- Ціна: 16 500 ₴










