Зварювальна маска хамелеон
Rebiner RWH-10-70
Маска зварника Rebiner RWH-10-70 хамелеон забезпечує постійний захист від випромінювань, захищає обличчя і шию від бризок металу. Завдяки спеціальній системі кріплення знижена втома шиї. При підйомі маски центр ваги переміщується на рівень голови зварника. Корпус зварювальної маски має зручну форму, що забезпечує постійний захист і комфорт всім областям голови і шиї.
Ключові особливості:
- Автоматичний світлофільтр «Хамелеон» не вимагає додаткових налаштувань
- Еластична накладка на потилицю з рельєфними канавками для м'якої підтримки голови
- Додатковий ремінь на маківці дозволяє регулювати висоту посадки шолома, що забезпечує ідеальний розподіл ваги маски
Технічні характеристики:
- Тип світлофільтру: хамелеон
- Розмір оглядового вікна: 93 х 43 мм
- Розмір світлофільтру: 110 х 90 х 9 мм
- Матеріал: ударостійкий пластик
- Тип живлення: сонячна батарея / вбудований акумулятор
- Ступінь затемнення: 9 - 13 DIN
- Прозорий стан: 3.5 DIN
- Операційний час: 1/10000 сек
- Захист від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання: так
- Робоча температура: -10°С - +60°С
Комплектація:
- Зварювальна маска Rebiner RWH-10-70
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Литва |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Живлення маски | Акумулятор, Фотоелемент |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Можливість роботи з респіратором | Ні |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 93 мм |
| Ширина оглядового вікна | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴





