-20%

Заклепки алюмінієві (4.0 х 10 мм, 50 шт/уп) витяжні Kubis 01-04-4010
60 ₴
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 000010550
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заклепки алюмінієві
Kubis 01-04-4010
Алюмінієві витяжні заклепки Kubis 01-04-4010 використовуються для швидкого нероз'ємного з'єднання різних деталей. Призначені для скріплення матеріалів у випадках, коли неможливо зробити зварювальні роботи або матеріал деформується під дією високих температур.
Технічні характеристики:
- Тип заклепок: витяжні
- Форма головки заклепки: плоска
- Кількість в упаковці: 50 шт
- Матеріал заклепки: алюміній
- Матеріал стрижня: оцинкована сталь
- Діаметр заклепки: 4.0 мм
- Довжина заклепки: 10 мм
- Мінімальна товщина з'єднання: 4 мм
- Максимальна товщина з'єднання: 6 мм
- Рекомендований діаметр отвору: 4.1 - 4.2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kubis |
| Країна виробник | Китай |
| Вид заклепки | Витяжна |
| Довжина заклепки | 10 мм |
| Діаметр заклепки | 4 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 4.2 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 6 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Форма головки заклепки | Плоска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴
