Ящик для інструменту
Kubis 07-00-1508
Ящик для інструменту Kubis 07-00-1508 підходить для транспортування ручного інструменту і кріплення. Оснащений широкої рукояткою, яка забезпечує зручність перенесення. Інструментальний ящик застосовується як в професійній сфері, так і в побуті: він дуже місткий, допомагає впорядкувати потрібні в роботі предмети і завжди тримати їх під рукою.
Технічні характеристики:
- Призначення: для ручного інструменту і кріплення
- Форм-фактор: ящик (кейс)
- Розмір: 20"
- Габарити: 508 х 260 х 232 мм
- Матеріал: ударостійкий пластик
- Замки: металеві
- Знімний ящик: так
Ми є офіційним дилером торгової марки Kubis в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kubis |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 232 мм |
| Довжина | 508 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 847,50 ₴





