Алмазна шліфувальна чашка
125×5.0×22.23 мм Kubis 07-04-9112
Чашка шліфувальна для ручних шліфувальних машин призначена для обробки поверхонь від різного роду нерівностей та дефектів. Застосовується для обробки м'якої та твердої деревини, ДСП, пластмаси, цегли, каменю, пісковику, пінобетону. Має підвищені експлуатаційні характеристики, порівняно з класичними абразивами. Забезпечує високу чистоту обробленого матеріалу.
Технічні характеристики:
- Вид: чашка шліфувальна
- Тип: дворядна
- Діаметр: 125 мм
- Товщина: 5.0 мм
- Посадковий діаметр: 22.2 мм
- Призначення: універсальний
- Максимальна кількість обертів: 12200 об / хв
Ми є офіційним дилером торгової марки Kubis в Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kubis |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Внутрішній діаметр | 22.23 мм |
| Висота робочої частини | 5 мм |
| Матеріал | Алмаз |
| Сфера застосування | Алюміній, Бетон, Граніт, Дерево, Камінь, Цегла, Плитка, Сталь |
| Тип | Чашка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472,50 ₴




