-20%

Круг відрізний електрокорунд (230×2.5×22.2 мм) по металу та нержавіючій сталі Kubis 07-00-8235
160 ₴
128 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 000011505
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний по металу 230 мм
Kubis 07-00-8235
Диск відрізний по металу та нержавіючій сталі 230×2.5×22.2 мм Kubis 07-00-8235 є змінним елементом для кутових шліфувальних машин. Застосовується для різання та шліфування металевих виробів. Диск має високу продуктивність та великий ресурс роботи. Виготовляється на сучасному обладнанні під суворим контролем якості. У відрізних дисках Kubis Keramiktechnologie в якості абразивної речовини використовується керамічний оксид алюмінію (електрокорунд з керамічним зерном) з двошаровим армуванням поліамідними сітками.
Технічні характеристики:
- Тип диску: відрізний
- Діаметр: 230 мм
- Товщина: 2.5 мм
- Посадковий діаметр: 22.2 мм
- Призначення: по металу
- Матеріал диску: електрокорунд з керамічним зерном
- Форма: прямий
- Максимальна кількість обертів: 12200 об / хв
Ми є офіційним дилером торгової марки Kubis в Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kubis |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Шліфування, Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴


