Домкрат гідравлічний
Procraft PJ6
Гідравлічний домкрат Procraft PJ6 виготовлений з міцного металу, стійкого до механічних пошкоджень, корозії і іржі. Модель виготовляється на високоточному японському і німецькому обладнанні, що гарантує чудові технічні та експлуатаційні характеристики. Опорна площадка з литого чавуну виключає ймовірність перекидання конструкції під час роботи. Завдяки гумовим ущільнювачам інструмент повністю герметичний. У домкраті застосовується слабо піддається стисненню спеціальне масло (індустріальне АІ).
Ключові особливості:
- Запобіжний клапан спрацьовує при перевантаженні і дозволяє виключити ймовірність поломки
- Шток виготовляється з легованої сталі
- Плавний підйом вантажу
Технічні характеристики:
- Максимальна вантажопідйомність: 6 т
- Висота підхоплення: 200 мм
- Висота підйому: 385 мм
- Робочий хід: 125 мм
- Регулювання висоти: 60 мм
- Матеріал корпусу: сталь, чавун
- Ручна для переносу: ні
- Вага домкрата: 4 кг
Комплектація:
- Домкрат
- Розбірна рукоятка
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 6000 кг |
| Висота підйому | 385 мм |
| Висота підхоплення | 200 мм |
| Власна вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴





