Кирка з фібергласовою рукояткою
Strend Pro 1.5 кг
Кирка Strend Pro 1.5 кг застосовується для вирішення різних завдань у будівельній сфері та господарстві. Кована голова з гострим кінцем з одного боку та плоским різцем з іншого. Вона використовується для розбивання каміння та твердого ґрунту. Корисна як при знесення та будівельних роботах, так і в саду.
Технічні характеристики:
- Матеріал рукоятки: фіберглас
- Вага рукоятки: 1.5 кг
- Прорезинена: так
- Довжина рукоятки: 900 мм
- Вага робочої частини: 1.5 кг
- Довжина робочої частини: 400 мм
- Кована: так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strend Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Довжина робочої частини | 400 мм |
| Довжина рукоятки | 900 мм |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 897,50 ₴





