
Вібратор будівельний глибинний для бетону 1.5 м, 1200 Вт Procraft CV-1200
2 850 ₴
- В наявності
- Код: 000016313
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глибинний вібратор
Procraft CV-1200
Вібратор будівельний для бетону Procraft CV 1200 використовується на будівельному майданчику для швидкого та повного видалення повітряних бульбашок з бетонної суміші. Прилад незамінний при заливанні фундаментів, стін, колон та інших типів будівельних робіт. Вузький вібронаконечник забезпечує можливість роботи з армованими конструкціями. Посилений гнучкий вал відрізняється міцністю та стійкістю до пошкоджень.
Ключові особливості:
- Високоміцний вібраційний стрижень
- Невелика вага та габарити інструменту
- Зручна D-подібна рукоятка
Технічні характеристики:
- Потужність: 1200 Вт
- Кількість обертів: 4000 об / хв
- Діаметр наконечника вібратора: 35 мм
- Довжина наконечника вібратора: 450 мм
- Довжина гнучкого валу: 1.5 м
- Фіксація кнопки включення: так
Комплектація:
- Глибинний вібратор
- Гнучкий вал
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина вібронаконечника | 450 мм |
| Довжина гнучкого валу | 1.5 м |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота обертання | 4000 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴








