Шуруповерт акумуляторний
Rebiner RAD-21BL/20Li
безщітковий
Акумуляторний безщітковий шуруповерт Rebiner RAD-21BL/20Li універсальний інструмент для професійних та побутових задач. Використовується для ефективного закручування та відкручування кріпильних елементів, свердління отворів у різних матеріалах. Високий крутний момент забезпечує максимально продуктивну роботу при виконанні складних завдань. Безщіткова технологія сприяє тривалішому часу роботи від акумулятора за рахунок високого ККД та гарантує збільшений термін служби інструменту.
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун - більший термін роботи інструменту
- Компактні розміри - легка робота у важкодоступних місцях
- Швидкозатискний патрон - для легкої заміни оснащення
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора (в комплекті): 4 А / год
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість обертів на 1 швидкості: 0 - 340 об / хв
- Кількість обертів на 2 швидкості: 0 - 1450 об / хв
- Кількість ступенів затягування: 25
- Максимальний крутний момент: 60 Нм
- Тип патрона: самозатискний, металевий
- Розмір оснастки, що затискається: 0.8 - 13 мм
- Знімний патрон: так
- Підсвічування: так
- Реверс: так
- Ударний режим: так
- Гальмо двигуна: так
- Упаковка: кейс
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
- Біта
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 60 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴








