Зварювальний напівавтомат
Sirius 280P
Зварювальний напівавтомат Sirius 280P призначений для зварювання за допомогою зварювального пальника, присутня можливість дугового зварювання. Пристрій забезпечує міцне з'єднання металевих конструкцій. Регулювання подачі дроту дозволяє вибирати товщину зварюваного шва.
Ключові особливості:
- Високопродуктивний вентилятор охолодження
- Простота використання
- Можливість стабільної роботи від низької напруги (190 В)
- Два режими роботи: MIG / MAG, MMA
- Плавне регулювання сили струму
- Покращений захист від перепадів напруги
Технічні характеристики:
- Потужність: 5000 Вт
- Мінімальний зварювальний струм: 20 А
- Максимальний зварювальний струм: 280 А
- Діаметр електродів: 1.6 - 5 мм
- Діаметр зварювального дроту: 0.6 - 1 мм
- Режим роботи: MIG / MMA
- Режим зварювання: з газом / без газу
- Тип охолодження пальника: повітряне
- Кількість направляючих роликів: 2
- Механізм подачі дроту: металл
- Загрузка дроту: бокова
- Швидкість подачі дроту: 2.5 - 16 м / хв
- Довжина кабелю з тримачем маси: 0.5 м
- Довжина кабелю з електродотримачем: 1.5 м
- Довжина зварювального рукава: 1.5 м
- ККД: 80%
Комплектація:
- Зварювальний напівавтомат
- Кабель з затискачем маси
- Кабель з тримачем електродів
- Зварювальний рукав
- Флюсовий дріт
- Захисний щиток
- Щітка-молоток
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirius |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 16 м/хв |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 280 А |
| Механізм подачі дроту | Пластик |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 2.5 м/хв |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 248,75 ₴




