
Шина для міні пили 6" (15 см) та 2 ланцюги Rebiner RSM6
300 ₴
- В наявності
- Код: 000017995
Шина з двома ланцюгами в комплектації для мініпил, акумуляторних гілкорізів, сучкорізів та інші інструменти. Плавну роботу забезпечує високоякісна система підшипника SWISS ROLLERS. Шина оснащена отвором під повзунок натягувача ланцюга та отвором для подачі масла.
Підходить для встановлення на 95% будь-яких акумуляторних міні пил!
- Довжина шини: 6" (15 см)
- Ширина пазу шини: 1.1 мм
- Крок ланцюга: 1/4"
- Кількість ланок ланцюга: 37
- Товщина ланцюга: 1.1 мм
- Упаковка: блістер
- Шина
- Ланцюг 2 шт
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 6 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ланок | 37 |
| Матеріал | Метал |
| Ширина для ланцюга | 1,1 мм |
- Ціна: 300 ₴









